Zapraszamy na nasz kanał:
  Home Aktualności Inkubator Obsługa przedsiębiorców Oferta Ogłoszenia Galeria Kontakt
Plalat konkursy 2015
Mój Biznesplan 2015 - zapraszamy do udziału w konkursie!

Data publikacji: 31.08.2015, 21:11

Prezydent Miasta Tczewa zaprasza młodzież szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie "Mój Biznesplan"...
czytaj więcej ›
Cashflow lekcja 1
Spotkanie z Cashflow - nocne granie w ramach RozGRYFek

Data publikacji: 07.07.2015, 14:26

W ramach kolejnych RozGRYFek organizowanych przez Tczewski Klub Fantastyki zapraszamy do zapoznania się z grą Cashflow i do wspólnej zabawy! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i stałych sympatyków Cashflow! Cashflow jest obecny w Domu Przedsiębiorcy od ponad 2 lat, a przez ostatni rok stale gości w ramach spotkań z młodzieżą.
czytaj więcej ›
Rozgrywki Cashflow
Cashflow Day - spotkanie otwarte!

Data publikacji: 31.03.2015, 21:24

Dom Przedsiębiorcy serdecznie zaprasza młodzież ponadgimnazjalną i osoby zainteresowane edukacją finansową na spotkanie Cashflow Day. Celem spotkania jest zgłębienie tajników gry Cashflow, a tym samym podstaw wiedzy z ekonomii. Celem spotkania jest zgłębienie tajników gry Cashflow, a tym samym podstaw wiedzy z ekonomii.
czytaj więcej ›
Cashflow kwiecień 2015
Lekcje Cashflow i Cashflow Day w Domu Przedsiębiorcy…

Data publikacji: 27.04.2015, 08:37

W dniach 15 i 16 kwietnia w Domu Przedsiębiorcy po raz kolejny spotkali się sympatycy gry Cashflow - uczniowie szkół z terenu miasta i powiatu oraz przedsiębiorcy. Popularna edukacyjna gra planszowa Roberta Kiyosaki została zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci poznanie tematyki związanej z rachunkowością i finansami. CASHFLOW 101 uczy podstaw inwestowania w akcje, biznes i nieruchomości, umieszczając gracza w interaktywnym środowisku pozwalającym na eksperymentowanie z własną strategią.
czytaj więcej ›
Rozgrywki Cashflow
Cashflow Day - spotkanie otwarte!

Data publikacji: 31.03.2015, 21:24

Dom Przedsiębiorcy serdecznie zaprasza młodzież ponadgimnazjalną i osoby zainteresowane edukacją finansową na spotkanie Cashflow Day. Celem spotkania jest zgłębienie tajników gry Cashflow, a tym samym podstaw wiedzy z ekonomii. Celem spotkania jest zgłębienie tajników gry Cashflow, a tym samym podstaw wiedzy z ekonomii.
czytaj więcej ›
Cashflow lekcja 1
Relacja z Cashflow - Lekcja 1

Data publikacji: 25.03.2015, 15:26

11 marca w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy odbyła się 1 z 12 lekcji Roberta Kiyosaki w ramach spotkań z grą Cashflow organizowanych cyklicznie przez Dom Przedsiębiorcy. W spotkanie wzięli udział uczniowie uczestnicy klubu Włącznik z Fundacji Pokolenia, uczniowie Gimnazjum z Zespołu Szkół w Rajkowach oraz młodzież ponadgimnazjalna z terenu miasta Tczewa. Na spotkanie nie zabrakło również osób zainteresowanych nie tylko grą ale i edukacją finansową, która jest nieodłącznym celem każdego ze spotkań, które poprowadził przedsiębiorca i miłośnik Cashflow p. Adam Janas z Biznesprzykawie.pl.
czytaj więcej ›
Cashflow luty 2015
Cashflow lekcja 1 - spotkanie

Data publikacji: 24.02.2015, 15:36

Dom Przedsiębiorcy serdecznie zaprasza młodzież ponadgimnazjalną i osoby zainteresowane ekonomią na spotkanie z grą "Cashflow". Celem spotkania jest zgłębienie tajników gry Cashflow i edukacja finansowa. Wszyscy zainteresowani spotkaniem podczas jego trwania będą mieli okazję do zapoznania się nową inicjatywą utworzenia stowarzyszenia "Bogaty Uczeń", więcej informacji na stronie: [link=http://bogatyuczen.pl/]http://bogatyuczen.pl/[/link]
czytaj więcej ›
Cashflow luty 2015
Relacja ze spotkania "Z Cashflow na Ty..."

Data publikacji: 16.02.2015, 10:03

13 lutego w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie odbyło się spotkanie “Z Cashflow na Ty.. “ zorganizowane we współpracy z Fundacją Pokolenia – projekt “Włącznik”. Podczas spotkania młodzież szkół ponadgimnazjalnych oraz przedsiębiorcy mieli okazję zgłębić tajniki gry Cashflow, a także poznać historię Roberta Kiyosaki twórcy znanej marki “Bogaty ojciec”. Ponadto wszyscy uczestnicy zapoznali się podstawowymi pojęciami ekonomii takimi jak: aktywa, pasywa, przychody, koszty czy przepływ pieniężny. Spotkania z grą Cashflow odbywają się w Domu Przedsiębiorcy już od 2013 roku kiedy to podczas obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbyło się pierwsze z nich.
czytaj więcej ›
Rozgrywki Cashflow
Z Cashflow na Ty...

Data publikacji: 27.01.2015, 20:25

Dom Przedsiębiorcy serdecznie zaprasza młodzież ponadgimnazjalną i osoby zainteresowane ekonomią na spotkanie „Z Cashflow na ty…”. Celem spotkania jest zgłębienie tajników gry Cashflow, a tym samym podstaw wiedzy z ekonomii.
czytaj więcej ›
Tydzień przedsiębiorczości w obiektywie
Rozgrywki w Cashflow dla szkół ponadgimnazjalnych

Data publikacji: 21.10.2014, 08:17

Dom Przedsiębiorcy w Tczewie w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizuje 20 listopada 2014 r. (czwartek) mini rozgrywki w Cashflow dla uczniów szkól ponadgimnazjalnych...
czytaj więcej ›
VII spotkanie MKB
Młodzież spotkała się z doradcą - relacja z Młodzieżowego Klubu Biznesu

Data publikacji: 22.06.2014, 20:28

5 czerwca w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy odbyło się ostania przed wakacjami spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu. Gościem spotkania był doradca zawodowy z Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie p. Marzena Wiśniewska, która opowiedziała młodzieży m. in. o ostatnich zmianach na rynku pracy. Ponadto poruszone zostały kwestie związane z kierunkami kształcenia, a zapotrzebowaniem na rynku pracy. Młodzież zainteresowana była również ofertą skierowaną do osób poszukujących pracy i możliwościami otrzymania dofinansowania. W drugiej części spotkania przedstawiono III edycję konkursu "Mój Biznesplan", który skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych a jego celem jest promowania postaw pro-przedsiębiorczych.
czytaj więcej ›
IV spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu
Czerwcowe spotkanie Młodziezowego Klubu Biznesu

Data publikacji: 26.05.2014, 12:03

Dnia 5 czerwca o godzinie 15:30 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Młodzieżowego Klubu Biznesu. Tematem spotkania będą konkurs "Mój Biznesplan 2014" oraz "Moja pierwsza praca - spotkanie z doradcą zawodowym". Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy w Tczewie przy ul. Obrońców Westerplatte 3.
czytaj więcej ›
Dni otwarte funduszy europejskich
Relacja - Dni otwarte projektów unijnych 2014 już za nami...

Data publikacji: 13.05.2014, 12:37

8 maja 2014 r. w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie odbyły się Dni Otwarte Projektów Unijnych. W 2014 roku obchodzimy 10 rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Chcąc zachęcić Polaków do wspólnego świętowania, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wraz z partnerami (m.in. Urzędami Marszałkowskimi, instytucjami wdrażającymi fundusze unijne, beneficjentami oraz Telewizją Polską) przeprowadziło szereg działań, które podsumują ostatnie 10 lat rozwoju naszego kraju i zaprezentują skalę zmian, jakie nastąpiły w Polsce dzięki obecności w UE i wykorzystaniu Funduszy Europejskich.
czytaj więcej ›
Dni otwarte projektów unijnych
Dni otwarte projektów unijnych 2014 w Domu Przedsiębiorcy.

Data publikacji: 14.04.2014, 09:40

W dniu 8 maja 2014 r. w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie weźmie udział w ogólnopolskim wydarzeniu - Dni Otwarte Projektów Unijnych. W 2014 roku obchodzimy 10. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Chcąc zachęcić Polaków do wspólnego świętowania, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wraz z partnerami (m.in. Urzędami Marszałkowskimi, instytucjami wdrażającymi fundusze unijne, beneficjentami oraz Telewizją Polską) przeprowadzi szereg działań, które podsumują ostatnie 10 lat rozwoju naszego kraju i zaprezentują skalę zmian, jakie nastąpiły w Polsce dzięki obecności w UE i wykorzystaniu Funduszy Europejskich.
czytaj więcej ›
VII spotkanie MKB
Relacja z VII spotkania Młodzieżowego Klubu Biznesu

Data publikacji: 25.02.2014, 08:17

Dnia 19 lutego 2014 r. w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu z udziałem Radcy Prawnego p. Ewy Katarzyny Skrodzkiej. Podczas spotkania młodzież miała okazję zapoznać się z takimi zagadnieniami jak zdolność prawna, zdolność do czynności prawnych czy umowa.
czytaj więcej ›
Spotkanie Klubu Małego Biznesu
Relacja ze spotkania Młodzieżowego Klubu Biznesu

Data publikacji: 20.01.2014, 09:04

Dnia 15 stycznia 2014 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy w Tczewie odbyło się spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu, podczas którego wszyscy zainteresowani mieli okazję zapoznać się ze zwycięską pracą w konkursie "Mój Biznesplan 2013" p. Weroniki Kloneckiej.
czytaj więcej ›
Tydzień przedsiębiorczości w obiektywie
Rozgrywki z Cashflow - dla młodzieży ponadgimnazjalnej!

Data publikacji: 08.01.2014, 20:00

Podczas ferii zimowych w dniach 23 i 30 stycznia 2014 r. w godz. od 10:00 do 14:00 na sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy w Tczewie dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych odbędą się rozgrywki Cashflow.
czytaj więcej ›
Noworoczne spotkanie młodzieżowego klubu biznesu!

Data publikacji: 07.01.2014, 21:30

Dnia 15 stycznia 2014 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy odbędzie się VI spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu. Temat spotkania: "Od pomysłu do biznesu" . Zaprezentowany zostanie zwycięski biznesplan p. Weroniki Kloneckiej z Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz omówione będą poszczególne kroki w rozpoczęciu działalności...
czytaj więcej ›
IV spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu
Spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu

Data publikacji: 05.12.2013, 10:25

Dnia 19 grudnia 2013 r. o godz. 15:30 w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy odbędzie się V spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu. Temat spotkania: "Od pomysłu do biznesu" . Zaprezentowany zostanie zwycięski biznesplan p. Weroniki Kloneckiej z Zespołu Szkół Ekonomicznych oraz omówione będą poszczególne kroki w rozpoczęciu działalności. Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych oraz wszystkich zainteresowanych.
czytaj więcej ›
Nagrodzeni i wyróżnieni w konkursach Prezydenta Miasta Tczewa
Gala konkursów zakończyła obchody światowego tygodnia przedsiębiorczości

Data publikacji: 25.11.2013, 10:38

22 listopada w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy odbyła się gala konkursu “Rzemieślnik roku 2013” oraz “Mój Biznesplan 2013”, która była jednocześnie zwieńczeniem działań Domu Przedsiębiorcy w ramach światowego tygodnia przedsiębiorczości. Podczas gali można było wysłuchać wykładu Prof. Dr Jolanty Sala poświęconego tematyce innowacji i podejścia projektowego do wdrażania nowych rozwiązań. Głównym punktem spotkania było rozstrzygnięcie konkursów Prezydenta Miasta Tczewa: „Rzemieślnik Roku” oraz „Mój biznesplan”.
czytaj więcej ›
Konkurs Mój Biznesplan
Konsultacje dla młodzieży startującej do konkursu "Mój Biznesplan"

Data publikacji: 30.09.2013, 09:26

Każdy kto ma już gotowy swój biznes plan lub właśnie od niego zaczyna może go sprawdzić i dowiedzieć się więcej na temat udziału w konkursie. Konsultacje dla młodzieży biorącej udział w konkursie "Mój Biznesplan" odbędą się 10 października w godz. od 13:00 do 17:00 w pokoju nr 18, a poprowadzi je konsultant p. Marcin Stolarek ze Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość.
czytaj więcej ›
IV spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu
Relacja z IV spotkania Młodzieżowego Klubu Biznesu

Data publikacji: 14.06.2013, 12:54

W dniu 13 czerwca 2013 r. w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy w Tczewie odbyło się IV już spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu przygotowane dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tym razem tematem wiodącym były trudne związki edukacji i biznesu, a spotkanie poprowadził p. Arkadiusz Wódarczyk z firmy Flextronics kierownik ds. szkoleń i rozwoju.
czytaj więcej ›
Konkurs Mój Biznesplan
IV spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu - zmiana terminu

Data publikacji: 29.05.2013, 18:46

Uprzejmie informujemy, że termin IV spotkania Młodzieżowego Klubu Biznesu z przyczyn od nas niezależnych uległ zmianie i w związku z tym zapraszamy młodzież na 13 czerwca 2013 r. o godz. 15:00. Za powstałe niedogodności serdecznie przepraszamy.
czytaj więcej ›
III spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu
Relacja z III spotkania Młodzieżowego Klubu Biznesu

Data publikacji: 20.05.2013, 08:33

8 maja odbyło się III spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu, tym razem poświęcone tematyce „Jak cię widzą, tak cię piszą” czyli podstawy public relations (wykład z warsztatami). Spotkanie poprowadziła Pani Joanna Żerańska-Leska, specjalistka PR z firmy Flextronics.
czytaj więcej ›
Flextronics
III spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu

Data publikacji: 30.04.2013, 10:21

Dnia 8 maja 2013 r. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy odbędzie się III spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu.
czytaj więcej ›
II spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu
Relacja z II spotkania Młodzieżowego Klubu Biznesu

Data publikacji: 16.04.2013, 18:53

11 kwietnia 2013 r. w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy odbyło się II spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu skierowane do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.
czytaj więcej ›
II spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu

Data publikacji: 03.04.2013, 16:20

11 kwietnia o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy odbędzie się III spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu. 11 kwietnia 2013 r. w sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy odbyło się II spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu skierowane do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Tematyką kolejnego spotkania było pisanie biznesplanów oraz przedstawienie szczegółów dot. II edycji konkursu "Mój Biznesplan"
czytaj więcej ›
Spotkanie Klubu Małego Biznesu
Relacja z I spotkania Młodzieżowego Klubu Biznesu

Data publikacji: 04.03.2013, 21:06

Dnia 28 lutego 2013 r. o godzinie 16:00 w wypełnionej po brzegi sali konferencyjnej Domu Przedsiębiorcy odbyło się I spotkanie Młodzieżowego Klubu Biznesu zorganizowane dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
czytaj więcej ›
Konkurs wiedzy dla gimnazjalistów z województwa pomorskiego

Data publikacji: 05.03.2013, 19:26

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku serdecznie zaprasza wszystkie szkoły gimnazjalne do udziału w konkursie wiedzy pod tytułem „My Europejczycy, czyli Pomorskie w Unii – konkurs wiedzy dla gimnazjalistów”.
czytaj więcej ›
Zakładka Klubu Małego Biznesu

Data publikacji: 05.03.2013, 19:14

Na stronie głównej Domu Przedsiębiorcy po lewej stronie uruchamiamy zakładkę Klubu Małego Biznesu, w której publikować będziemy wszystkie materiały ze spotkań oraz informacje dla ludzi młodych.
czytaj więcej ›
Konkurs Moj biznesplan
I spotkanie klubu małego biznesu - zapraszamy młodzież!!!

Data publikacji: 05.03.2013, 19:00

Dnia 28 lutego na godzinę 16:00 zapraszamy do Domu Przedsiębiorcy młodzież szkół ponadgimnazjalnych na I spotkanie młodzieżowego klubu biznesu.
czytaj więcej ›
Czytaj więcej:
Czytaj więcej:
Klub Małego Biznesu
Bezpłatny newsletter Dom Przedsiębiorcy w Twojej skrzynce mailowej
Otrzymywanie darmowego newslettera z najważniejszymi informacjami:
Twój adres e-mail:
Konkursy dla firm i młodzieży
Konkursy dla firm i młodzieży
Przedsiębiorco weź udział w konkursie "Przedsiębiorca roku" Młodzież zapraszamy do konkursu "Mój Biznesplan"
czytaj więcej ›
Nieruchomości na sprzedaż lub dzierżawę! Sprawdź ofertę GM Tczew
Nieruchomości na sprzedaż lub dzierżawę! Sprawdź ofertę GM Tczew
Działki i lokale Gminy Miejskiej Tczew na sprzedaż lub dzierżawę. Kiedy i jak można je nabyć?
czytaj więcej ›
Szminki Ploty Papiloty
Szminki, ploty, papiloty - cykl spotkań dla kobiet biznesu!
Szminki, ploty, papiloty - cykl spotkań dla kobiet biznesu!
czytaj więcej ›
ue1ue2ue3
AD 2019 Tczew, Dom Przedsiębiorcy
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. © Urząd Miejski w Tczewie